O nás

 

Design academy je aktívna a dynamická škola dizajnu, ktorá ponúka dlhodobé akreditované programy a krátkodobé kurzy interiérového dizajnu. Založili ju v roku 2009 dvaja architekti Lucia Mészárová spolu s manželom Oskarom Mészárom ako doplnkové vzdelanie pre dospelých v oblasti interiérového dizajnu, kde sa spolu s lektorským tímom snažia priblížiť tému interiérového dizajnu svojim študentom na základe svojich profesionálnych poznatkov a praktických skúseností.

Počas 8 rokov sa Design Academy vyprofilovala na jednu z najlepších súkromných škôl v oblasti vzdelávania dospelých. Naše dlhodobé a krátkodobé kurzy absolovovalo vyše 400 spokojných študentov.

Naším študentom sa snažíme poskytnúť jedinečné a kvalitné odborné vzdelanie v oblasti interiérového dizajnu. Kladieme dôraz na komunikatívnych lektorov s niekoľkoročnými skúsenosťami v praxi. Vedomosti študentov overujeme cvičeniami a zadaniami, záleží nám na tom, aby každý študent prejavil svoju kreativitu a tvorivý potenciál.

DA je voľbou pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť ako správne, logicky a s citom zariadiť akýkoľvek priestor. Kladieme veľký dôraz na výučbu 3d programu - SketchUp, ktorý je celosvetovo veľmi obľúbeným a rozšíreným programom nie len pre profesionálov ale vďaka svojej jednoduchosti aj laickej verejnosti.

Ak vás baví interiérová tvorba, chcete sa niečo nové naučiť a máte chuť na sebe pracovať, neváhajte a pridajte sa k nám.

design academy team


 

 

Copyright ©2010 designacademy.sk