Naši lektori

Mgr. art. Soňa Sadloňová

1996 – 2002 - VŠVU Bratislava, odbor fotografie a vizuálnych médií
Od roku 2002 sa špecializuje na profesionálnu fotografiu interiéru dizajnu a architektúry, dlhodobo spolupracuje s viacerými časopismi o bývaní, architektúre a dizajne (Môj Dom, Home, Pekné bývanie, Design In, Atrium) a fotografuje referencie pre architektonické štúdiá a firmy zaoberajúce sa nábytkom a tvorbou interiéru. Viac info a referencie na www.sonasfoto.wbl.sk.

Ing. arch. Oskar Mészár

1996 – 2002 - STU - Fakulta architektúry - Bratislava
Od roku 2002 pracuje ako samostatný architekt na živnosť. V roku 2008 sa stal členom Komory architektov Slovenska. Jeho portfólio zahŕňa množstvo realizácií rodinných domov, bytových domov a administratívnych budov. Vo veľkej miere sa venuje aj navrhovaniu interiérov - byty, rodinné domy, administratívne priestory. Jeho práce sú často publikované v odborných časopisoch o bývaní.

Ing. arch. Zuzana Kompišová

1994 – 2000 - STU - Fakulta architektúry - Bratislava
Od roku 2004 pracuje ako samostatný architekt na živnosť. Po skončení štúdia pracovala vo firmách venujúcich sa zariadovaniu interiérov a riešením interiérov ako takých (Slovakia interier ,stolárske dielne napriamo ,LUCCA ...) a tiež spolupracovala s arch. ateliérmi na rôznych projektoch .
Popri tom a až doteraz začala pracovať na vlastných projektoch (celk. dodávka a riešenie rezidenčných projektov ), návrhy a realizácie interiérov určených na bývanie ale aj obchodov a prevádzok.

<< späť

 

 

Copyright ©2010 designacademy.sk