Naši lektori

Ing. arch. Lucia Mészárová

1996 – 2002 - STU - Fakulta architektúry - Bratislava, odbor interiér
Od roku 2002 má za sebou množstvo spoločných a samostatných projektov – rodinné domy, interiéry, administratívne budovy - veľa úspešných realizácií a spokojných zákazníkov :)
V roku 2009 založila DesignAcademy a usporiada vzdelávacie kurzy. Od roku 2009 pôsobí ako lektorka interiérového dizajnu v kurzoch vzdelávania pre dospelých a tiež ako lektorka umeleckých voľnočasových kurzov pre dospelých. Prispieva do časopisov o bývaní svojimi príspevkami a článkami.Ing. arch. Zuzana Prutkayová Jankovichová

1998 – 2004 - STU - Fakulta architektúry - Bratislava
Architektúru vníma ako povolanie, kde sa skončením školy len začína celoživotné vzdelávanie a za najcennejšie poznatky považuje rozhovory so zaujímavými ľuďmi a skúsenosti zo stavieb počas realizácie. Najviac ju teší keď môže byť pri tom, ako prichádzajú jej projekty na svet a môže priestor navrhnúť do posledného detailu.
Pracovala vo viacerých ateliéroch so širokým portfóliom projektov. Ako samostatný architekt pracuje prevažne na projektoch realizácií interiérov pre domácich aj zahraničných klientov.
Pri návrhoch si cení neobyčajnosť každého genia loci a má blízky vzťah k pamiatkam a historickej architektúre.


ďalej >>

 

 

Copyright ©2010 designacademy.sk