Thea render - základy

Ak ste sa naučili vytvoriť 3d priestor v sketchup a túžite sa pohnúť ďalej, Thea Render je pre vás ako stvorený. Výstupy zo sketchup-u sú samozrejme atraktívne, ale často by ste chceli aby vaše výstupy vyzerali ako "fotka". Sketchup samotný to samozrejme nedokáže. Preto je nutné siahnuť po rendrovacom programe. Je ich množstvo na trhu ale iba veľmi málo naozaj tak intuitívnych a ľahko pochopiteľných ako je práve THEA RENDER.

THEA RENDER exceluje interaktívnym náhľadom na scénu, ktorú vytvárate v sketchupe. Akákoľvek zmena materiálu či farby alebo samotnej geometrie sa priamo zobrazí v rendrovaciom okne a vy okamžite vidíte ako zmena vplýva na finálny obrázok. Ľahkosť nastavenia prirodzeného alebo umelého osvetlenia, veľmi logické a intuitívne nastavenia materiálov robia z THEA RENDER toho najlepšieho spoločníka pre vašu prácu v SKETCHUPe. Ak ste teda zvládli prácu v sketchupe a túžite po reálnych obrázkoch - poďte to skúsiť s THEOU.

Upozornenie: výučba prebieha na vašich laptopoch, čím silnejší laptop máte tým rýchlejšie dostanete výsledok. Keďže THEA RENDER využíva na spracovanie obrázku nielen procesor ale aj grafickú kartu nVIDIA-GTX, samostatná karta v laptope je veľkou výhodou. Ak teda nájdete na svojom laptope zelenú nálepku nVIDIA, ste na tom super. Karty RADEON od AMD nie su bohužiaľ podporované. Nemusíte sa však báť, aj bez samostatnej grafickej karty môžete pohodlne rendrovať avšak pomalšie.

Náplň programu

ďalej >>

 

 

 

 

 

 

Copyright ©2010 designacademy.sk