Interiérový dizajn

Kurz je REKVALIFIKAČNÝ KURZ, akreditovaný ministerstvom školstva SR, číslo potvrdenia o akreditácii 3429/2015/92/1.

Ide o jedinečný a náš najúspešnejší kurz, na ktorom si skutočne dávame záležať. Neustále sa snažíme zlepšovať osnovy a formu výučby a praktických cvičení aby naši absolventi získali naozaj komplexné a hlavne v praxi použiteľné vedomosti a zručnosti.
Tento dlhodobý, rekvalifikačný 1-ročný kurz je určený všetkým, ktorí majú záujem získať novú kvalifikáciu, ucelené a prehľadné informácie o náplni práce interiérového dizajnéra a tejto profesii by sa chceli v budúcnosti venovať profesionálne alebo len ako svojmu hobby.

Naším cieľom je aby ste po absolvovaní tohto kurzu boli schopní zhostiť sa akéhokoľvek priestoru, pochopiť jeho princípy a následne priestor moderne a účelne zariadiť. Naučíte sa prečo a ako veci fungujú v priestore, ako priestor komunikuje s človekom cez svoju farbu, materiálovú štruktúru či svetlo. Tipy, triky a návody, ktoré používajú bytoví architekti k dosiahnutiu žiadaného efektu či atmosféry. Na to aby ste to všetko zvládli, kladieme veľký dôraz na výučbu 3d programu SketchUp, ktorý vám otvorí možnosti vnímania navrhovaného priestoru v 3D. Počas celého kurzu vás budú sprevádzať praktické cvičenia k práve preberanej problematike. Dôraz na praktické cvičenia totiž považujeme za kľúčové a nenahraditeľné.

Náplň programu:

  1. Techniky kresby /voľné kreslenie, perspektívne, technické,.../
  2. Historický vývoj štýlov / Dejiny bývania
  3. Navrhovanie a plánovanie priestoru
  4. Farby v interiéri
  5. Materiály v interiéri
  6. Tvorba štýlu a atmosféry v interiéri
  7. Digitálne zobrazovanie - 3d vizualizácie, SketchUp
  8. Záverečná skúška - prezentácia a hodnotenie záverečnej práce.

ďalej >>

 

 

 

 

Copyright ©2010 designacademy.sk